WEB-DL
VAIKUČIAI PAGAL SUTARTĮ

VAIKUČIAI PAGAL SUTARTĮ

(Children for Rent)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1h 26m
Kalba: Rusų k.
Režisavo: Tatyana Kapitan
Aktoriai: Ravshana Kurkova,Artyom Tkachenko,Alla Mikheeva,Vladimir Yepifantsev,Yan Tsapnik...
Informacija: Оригинал
Filmo siužetas:
Maksas ir Venera yra labiausiai skirtingi dešimtmečiai, kokius tik galima įsivaizduoti. Maksas – moksliukas, ne pagal metus protingas ir rimtas jaunasis botanikas, o Venera – pašėlusi, nuolat nerimstanti paauglė, mėgstanti būti dėmesio centre. Jie abu gyvena su vienu iš tėvų, kurie yra tikri savo vaikų priešingybės. Makso tėtis – tikras svajotojas, į nieką gyvenime nesugebantis žiūrėti rimtai; Veneros mama – rimta, griežta ir niekad kontrolės neprarandanti advokatė. Vaikai taip skiriasi nuo savo tėvų, kad kyla minčių apie galimą jų sukeitimą gimdymo namuose.

Galutinai praradę viltį susitvarkyti su savo atžalomis, rimtoji mama ir plevėsiškasis tėtis kreipiasi pagalbos į psichologą. O pastarasis pasiūlo netikėtą sprendimą: apsikeisti vaikais. Pirmoji tėvų reakcija, be abejo – šokas ir pasipiktinimas. Tačiau, gerai pagalvoję, jie sutinka sudalyvauti šiame eksperimente. Ir pagaliau kiekvienas gauna vaiką, apie kurį visuomet svajojo. Rimtoji advokatė – vos ne už save protingesnį Maksą, o „atsipūtęs“ tėtis – padaužą Venerą. Tačiau mergaitė savo pakaitiniam tėčiui netrukus iškrečia piktą pokštą: pavagia jo piniginę ir pabėga iš naujųjų namų. Sunerimę tėveliai leidžiasi į paauglės paieškas. Šioje kelionėje jų laukia daugybė išbandymų, ginčų ir netikėtų atradimų apie vaikus ir save pačius.

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Dėmesio lankytojai.
Šioje svetainėje naudojami slapukai, prašome patvirtinti, kad susipažinote su informacija.