BDRip
Be Abejo Turbūt

Be Abejo Turbūt

(Definitely. Maybe)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 1h 52min
Kalba: Lietuvių k.
Režisavo: Adam Brooks
Aktoriai: Ryan Reynolds. An Nguyen. Matthew Mason. Rick Derby. Sakina Jaffrey. Bob Wiltfong...
Filmo siužetas:
Vilas Heisas (Ryanas Reynoldsas - paskutinysis jo darbas - "Buried") – į ketvirtąją dešimtį įkopęs Manheteno gyventojas. įpusėjęs savo skyrybų procesą. Dešimtmetė Vilo dukra Maja (sužibėjusi „Little Miss Sunshine“ Abigail Breslin) netikėtai pradeda gana įkyrokai klausinėti tėčio apie tai. kaip jie susipažino su mama. kaip įsimylėjo ir apskritai – kokia buvo jų istorija.

Vilas ima pasakoti. Pradžia – 1992-ieji. kuomet jaunas ir ambicingas politiko karjerą pradedantis vaikinas persikelia į Niujorką iš Viskonsino valstijos. kad papildytų prezidento rinkimų komandą.

Vaikino asmeniniame gyvenime tuo metu atsiranda trys labai skirtingos moterys. Vilas pakeičia jų vardus. kad Maja pati galėtų pabandyti atspėti. kuri iš jų yra jos mama.

Pasakojant šią istoriją ir tėvas. ir dukra suranda joje kažką naujo ir ypatingo. Maja supranta. kad meilė nėra toks paprastas jausmas. kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. o Vilui dukra padeda suprasti. kad meilei niekuomet nėra per vėlu. ir nesvarbu. kokia situacija – laiminga pabaiga vis dar įmanoma.

Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Dėmesio lankytojai.
Šioje svetainėje naudojami slapukai, prašome patvirtinti, kad susipažinote su informacija.