Serialai.net » Filmai » Keršto Aitvaras

Keršto Aitvaras onlineKite

Niekada nenuvertinkite merginos. kuri neturi ko prarasti. Pagal kultinį animacijos filmą sukurta juosta pasakoja jaunos herojės Savos gyvenimą. Mačiusi savo tėvo policininko ir mamos mirtį Sava auga korupcijos ir nusikaltimų liūne. Sulaukusi aštuoniolikos – ji jau profesionali žudikė. susijusi su prekiautojų žmonėmis tinklu. Dabar ji neturi kuo pasikliauti. bet neturi ir ko prarasti. Sava su tėvo buvusiu partneriu ir savo draugo pagalba padarys viską. kad atkeršytų tėvų žudikams. Filme su žavia pradedančia pagrindinio vaidmens atlikėja India Eisley vaidina „Oskarui“ nominuotas aktorius Samuelis L. Jacksonas.
Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo 1988-ųjų metų Japonijos anime žanro juostą. iš karto po išleidimo tapusią žanro klasika. Minėtos juostos gerbėjus papirko filmo dvilypumas: jaunos mergaitės naivumas ir nesuvokiamas žiaurumas. pasąmoninė tėvų meilės paieška ir brutalios prievartos scenos. vaikiškos svajonės ir ciniškas susidorojimas su aukomis. Amerikiečių perdirbinys yra žymiai švelnesnis. tačiau ir jame netrūksta šokiruojančių scenų.
Keršto Aitvaras
BDRip
4.4
BDRip

Žiūrėti online Keršto Aitvaras

Komentarai
Informacija
Komentarų nėra... Būk pirmas ir išsakyk savo nuomonę apie šį filmą!
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
VIP vartotojo prisijungimas