Serialai.net » Filmai » Mano Vienintelis Ir Nepakartojamas

Mano Vienintelis Ir Nepakartojamas onlineMy One and Only

„Mano vienintelis“ – tai filmas. paremtas aktoriaus Georgo Hamiltono gyvenimo istorija. kuria vietomis sunku patikėti žinant faktą. jog visa tai tikra ir neišgalvota.

Šeštojo dešimtmečio Amerika. Ana Deveron (akt. Renée Zellweger) – žavinga ir charizmatiška moteris. neiškentusi savo vyro. kompozitoriaus Deno (akt. Kevin Bacon) neištikimybės ir palikusi žmogų. padovanojusį jai nuostabų sūnų. Susirinkusi daiktus ir pasiėmusi abu vaikus – Džordžą ir Robį. moteris leidžiasi į kelionę per visą šalį ir tikisi rasti laimę. o tiksliau turtingą vyrą. galėsiantį išlaikyti ją ir jos vaikus.
Situaciją palengvina tai. jog vyrai neatsispiria Anos žavesiui. o daugumoje Amerikos miestų moteris turi po ištikimą gerbėją. kadaise norėjusį ją vesti. Deja. kaip vėliau paaiškėja. didžioji dalis jos gerbėjų tėra aferistai. niekšeliai ir sukčiai. tačiau Ana ne iš tų moterų. kurios greitai pasiduoda ir nuleidžia rankas. tad „to vienintelio“ paieškos tęsiasi. o kelionėje moters ir jos vaikų laukia naujos pažintys. nuotykiai. gyvenimo vertybių perkainojimas ir savęs pačių atradimas iš naujo.
Mano Vienintelis Ir Nepakartojamas
BDRip
6.6
BDRip

Žiūrėti online Mano Vienintelis Ir Nepakartojamas

Komentarai
Informacija
Komentarų nėra... Būk pirmas ir išsakyk savo nuomonę apie šį filmą!
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
VIP vartotojo prisijungimas