Serialai.net » Filmai » Kvaila, beprotiška meilė

Kvaila, beprotiška meilė onlineCrazy. Stupid. Love.

Ketvirtąją dešimtį perkopęs Kelas Weaveris (akt. Steve Carell) gyvena tarsi svajonėje - dirba perspektyvioje kompanijoje. turi nuostabų namą. puikius vaikus ir yra vedęs savo studijų laikų meilę. Tačiau vos tik Kelas sužino. kad jo žmona Emili (akt. Julianne Moore) jį apgaudinėja ir nori skirtis. jo tobulo gyvenimo idilė subliūkšta. Ir tai dar ne viskas - jau kelis dešimtmečius nė viename pasimatyme nebuvęs Kelas vienišiaus rolėje pasirodo esąs tikras nevykėlis.

Laisvus vakarus vienas leisdamas vietiniame bare. nelaimingasis Kelas netikėtai susipažįsta su patraukliu. dešimt metų už jį jaunesniu mergišiumi Džeikobu Palmeriu (akt. Ryan Gosling). Šis nusprendžia padėti Kelui susugražinti žmoną ir vėl grįžti į pilnavertį gyvenimą. Surengęs tikrą vyriškumo pamokų ciklą. Džeikobas atskleidžia. kiek daug gyvenimo malonumų Kelas dar nėra patyręs: flirtuojančios moterys. tikri vyrų gėrimai bei stiliaus pojūtis. kurio nenusipirksi Kelo taip pamėgtose viduriniajai klasei skirtose parduotuvėse.

Kelas ir Emili nėra vieninteliai. meilės ieškantys netinkamose vietose: jų 13-ametis sūnus Robis iš proto kraustosi dėl savo 17-metės auklės Džesikos. kuri savo ruožtu beprotiškai įsimyli Kelą... Tačiau nepaisant kardinalaus pasikeitimo ir daugybės vienos nakties nuotykių. vieno dalyko Kelui taip ir nepavyksta pakeisi. Tai jo širdis. kurią. pasirodo. tebetraukia ten. kur viskas ir prasidėjo.
Kvaila, beprotiška meilė
BDRip
7.4
BDRip

Žiūrėti online Kvaila, beprotiška meilė

Komentarai
Informacija
Komentarų nėra... Būk pirmas ir išsakyk savo nuomonę apie šį filmą!
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
VIP vartotojo prisijungimas