BRRip
Amerikietiškas pyragas 2

Amerikietiškas pyragas 2

(American Pie 2)
0
0
00
Balsavo: 0
Trukmė: 108 min
Kalba: Lietuvių k.
Režisavo: J.B. Rogers
Aktoriai: Jason Biggs, Shannon Elizabeth, Alyson Hannigan, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Natasha Lyonne, Tara Reid, Seann William Scott, Mena Suvari, Eddie Kaye Thomas, Chris Owen, Eugene Levy, Molly Cheek, Denise Faye, Lisa Arturo...
Informacija: Prof. įgarsinimas
Filmo siužetas:
Praėjus lygiai metams gerai po visiems žinomų įvykių, po sunkių studijų skirtinguose universitetuose mokyklos draugai grįžta atostogoms namo. Tokios gausios kompanijos susitikimui reikia didelio namo, bet Stiflerio mama jau pardavė dviaukštį būstą, kuriame vyko didžiausia nekaltybės praradimo fiesta. Išeitį iš keblios situacijos mėgina surasti pats Stifleris, kuris netikėtai prisimena, kad jo tėtušis irgi turi nemažą namuką ant Mičigano ežero kranto.Taigi belieka tik viską paruošti: reikalingose vietose pakabinti šviestuvus, kad naktinių nuotykių ištroškę svečiai nepaklystų, kai kurias lentas prikalti vinimis, kad besilinksminantys balkone neiškristų. O kad atostogas būtų įsimintinos, mokyklos draugužiai vėl sukerta rankas ir nusprendžia iki vasaros pabaigos ištuštinti didžiulį, sargių prikimštą ąsotį.Linksmi pasiutusių paauglių ir jų tėvelių nuotykiai prasideda! Santūrus sportininkas ir dainininkas Ozas labai išgyvena, kad jo geriausia draugė Heather negrįžta namo dėl užsitęsusių mokslų Paryžiuje. O jis jau taip stipriai NORI, kad sunkiai atsispiria pašaliniams gundymams.Tuo tarpu keistuolis Finchas toliau mėgina semtis patirties iš antrąja jaunyste gyvenančios Stiflerio mamos, kuri suteikia didelį, net labai didelį malonumą. Na, o Shermanas vis svajoja išbandyti naujas pozas su pavydžia drauge Vicky, bet net nežino, ar ji sutiks DUOTI!Pagaliau ir nevykėlis Džimas sužino liūdnai linksmą naujieną, kad pas jį į svečius tiesiai iš Čekijos ruošiasi atvažiuoti seksualioji Nadia, kuri galbūt ir vėl pašoks striptizą jo kambaryje. Šiaip ne taip nekaltybę praradęs jaunuolis vis dar nesijaučia pakankamai tvirtas ir bijo, kad jo kelnėse nepasikartotų praėjusių metų tragedija. Pasitikėjimą savimi gerokai nuslopino nesėkmingas pasimylėjimas su žavia blondine - pačiame įkarštyje viską nutraukė įtarusis tėvelis, mama ir storulis brolis.Džimas vis dar semiasi patirties iš pornografinių žurnalų, todėl nejuokais sunerimę draugai suorganizuoja dviejų menkai apsirengusių lesbiečių pasirodymą, kuris kaip reikiant įkaitina jo kraują. Kad tinkamai pasiruoštų artėjančiam pasimatymui su Nadia, jaunuolis nusprendžia apsilankyti merginų muzikančių vasaros stovykloje, apie kurią taip uždegančiai pasakojo išleistuvių partnerė Michelle.

Dėmesio! Užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus, serialus, animaciją ir TV laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų portale Serialai.net. Ačiū, kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Amerikietiškas pyragas 2 online nemokamai 335 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Grotuvas 2
  • Grotuvas 3
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Dėmesio lankytojai.
Šioje svetainėje naudojami slapukai, prašome patvirtinti, kad susipažinote su informacija.