Serialai.net » Filmai » Drama » Mylėk ir tikėk

Mylėk ir tikėk onlineKeeping the Faith

Vaikystėje Brajanas ir Džeikas buvo neišskiriami draugai. Ir šiandien jie - vis dar geriausi bičiuliai. Ana vaikystėje draugavo su abiem. Tiesiog draugavo. Ana jau seniai nematė nei vieno iš jų. Bet šiandien ji sugrįžta į Niujorką. į senąjį gerąjį Manheteną. Mergina nekantrauja pamatyti abu savo draugus. jie nekantrauja pamatyti ją.

Tačiau abu vyrukai pasirinko neeilinį gyvenimo kelią. Šiandien Brajanas ir Džeikas tarnauja Dievui. tiesa. skirtingose bažnyčiose. Susipažinkite: šventasis tėvas Brajanas Finas ir rabinas Džeikas Šramas.

Tiesa. Ana Raili į savo vaikystės miestą taip pat sugrįžo kitokia - gražesnė. patrauklesnė. be to. tapusi energinga darboholike. Argi ką nors turėtų stebinti. kad du sveiki. normalūs vyrai. netikėtai pamatę ir suvokę. kad iš jų vaikystės draugės - "plokščios" mergaičiukės riesta nosyte - išaugo seksuali jauna moteris. ją iki ausų įsimylėjo? Tik va problema: kataliką kunigą Brajaną saisto skaistybės įžadai. o rabinas Džeikas savo antrąja puse gali rinktis tik žydaitę.
Mylėk ir tikėk
BDRip
6.4
BDRip

Žiūrėti online Mylėk ir tikėk

Komentarai
Informacija
Komentarų nėra... Būk pirmas ir išsakyk savo nuomonę apie šią naujieną!
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
VIP vartotojo prisijungimas